Медичний центр О.С.А.

3d екскурсія по закладу

3d екскурсія по закладу

Випадкові фото

Терапевтичне лікування
Сучасні методи пломбування кореневих каналів та реставрації
Протезування та імплантація
Протезування та імплантування
Ортодонтія
Ортодонтичне лікування
SPA
До Ваших послуг різноманітні SPA-процедури

Медичний центр О.С.А.

Знижки

У нашій клініці діє система чесних знижок: Детальніше...

 

Прийміть вітання від О.С.И.

 

Ваша дитина боїться стоматолога? Приємна новина!!!

Ще ніколи лікування зубів у дітей не перетворювалось у захоплюючу гру. Від тепер у медичному центрі «О.С.А.» це стало реальністю.

Детальніше...
 

Ласкаво просимо!

Я, Островська Світлана Олександрівна, головний лікар медичного центру "О.С.А." вітаю Вас у нашому медичному центрі.

Наш медичний центр дбає про Ваше безпечне лікування, використовуючи новітні матеріали та методи лікування в стоматології. Для кожного пацієнта завжди складається план лікування. Сімейне лікування проводиться зі знижками. Лікування відбувається за доступними цінами.

Any Ray (Wirdess Portable X-Ray)Ми використовуємо портативний автономний рентген Any Ray (Wirdess Portable X-Ray), який дає набагато якісніший результат та є абсолютно безпечним - доза опромінювання у десять разів меньше, ніж у звичайних рентген апаратів.

Лазерне відбілювання за допомогою апарата Remodent проводиться в одне відвідування.Ця процедура не пошкоджує емаль, та не викликає чутливості зубів. Подарунок для наречених: два відбілювання за ціною одного.

Ми використовуємо широкий спектр фотополімерних матеріалів та не заощаджуємо на пломбувальних матеріалах. Пропонуємо якісні матеріали світових брендів - VOCO, GC, KULZER, EDS (ESSENTIAL DENTAL SYSTEM).

Scorpion dental optimаТільки у нас працює мала стоматологічна кліника "Scorpion dental optimа", яка використовується для діагностики та лікування стоматологічних захворювань.

Ми використовуємо наступні методи: ЕОД, апекс-локація, електронне знеболення TENS, лазерна терапія, магнітно - лазерна терапія, лазерне сканування, електрофорез з використанням лікарських речовин, іонофорез з використанням гальванічного струму.

Хочете рівненькі зуби ? ;) З цією проблемою Вам допоможе впоратися лікар – ортодонт. Про молочні зубки подбає дитячий стоматолог. До маніпуляцій Вашу дитину підготує професійний психолог. Дитину навчать правильно доглядати за порожниною рота за допомогою мультиплікаційних героїв. З метою профілактики стоматологічних захворювань у Вашої дитини будуть запропоновані методи герметизації та фторування.

Імплантологія та ортопедіяТурбує відсутність зубів ? Лікарі імплантолог та ортопед складуть для Вас оптимальний план лікування.

SPA процедуриПро красу Вашого тіла подбають професійні масажисти . В нашому медичному центрі Вам запропонують всі види масажів, а також SPA процедури (обгортання шоколадом, морськими водоростями,медом).

Уникнути проблем передчасного старіння шкіри Вам допоможуть лікарі – косметологи. Ви отримаєте індивідуальні програми по догляду за обличчям та тілом. Лікарі – косметологи працюють з сертифікованими косметологічними засобами ізраїльської фірми «CHRISTINA».

Хочете зробити подарунок? В медичному центрі Ви можете придбати подарунковий сертифікат на SPA процедури.

Ми працюємо для Вас кожен день з 9.00 до 20.00.

Багато працюєте і не маєте часу на себе?

Ми складемо індивідуальний план відвідування в зручний для Вас час.

Будемо раді бачити Вас в нашому медичному центрі «О.С.А.».

 
Сторінка 4 з 4
Ви тут: Головна