Медичний центр О.С.А.

Ласкаво просимо!

Я, Островська Світлана Олександрівна, головний лікар медичного центру "О.С.А." вітаю Вас у нашому медичному центрі.

Наш медичний центр дбає про Ваше безпечне лікування, використовуючи новітні матеріали та методи лікування в стоматології. Для кожного пацієнта завжди складається план лікування. Сімейне лікування проводиться зі знижками. Лікування відбувається за доступними цінами.

Any Ray (Wirdess Portable X-Ray)Ми використовуємо портативний автономний рентген Any Ray (Wirdess Portable X-Ray), який дає набагато якісніший результат та є абсолютно безпечним - доза опромінювання у десять разів меньше, ніж у звичайних рентген апаратів.

Лазерне відбілювання за допомогою апарата Remodent проводиться в одне відвідування.Ця процедура не пошкоджує емаль, та не викликає чутливості зубів. Подарунок для наречених: два відбілювання за ціною одного.

Ми використовуємо широкий спектр фотополімерних матеріалів та не заощаджуємо на пломбувальних матеріалах. Пропонуємо якісні матеріали світових брендів - VOCO, GC, KULZER, EDS (ESSENTIAL DENTAL SYSTEM).

Scorpion dental optimаТільки у нас працює мала стоматологічна кліника "Scorpion dental optimа", яка використовується для діагностики та лікування стоматологічних захворювань.

Ми використовуємо наступні методи: ЕОД, апекс-локація, електронне знеболення TENS, лазерна терапія, магнітно - лазерна терапія, лазерне сканування, електрофорез з використанням лікарських речовин, іонофорез з використанням гальванічного струму.

Хочете рівненькі зуби ? ;) З цією проблемою Вам допоможе впоратися лікар – ортодонт. Про молочні зубки подбає дитячий стоматолог. До маніпуляцій Вашу дитину підготує професійний психолог. Дитину навчать правильно доглядати за порожниною рота за допомогою мультиплікаційних героїв. З метою профілактики стоматологічних захворювань у Вашої дитини будуть запропоновані методи герметизації та фторування.

Імплантологія та ортопедіяТурбує відсутність зубів ? Лікарі імплантолог та ортопед складуть для Вас оптимальний план лікування.

SPA процедуриПро красу Вашого тіла подбають професійні масажисти . В нашому медичному центрі Вам запропонують всі види масажів, а також SPA процедури (обгортання шоколадом, морськими водоростями,медом).

Уникнути проблем передчасного старіння шкіри Вам допоможуть лікарі – косметологи. Ви отримаєте індивідуальні програми по догляду за обличчям та тілом. Лікарі – косметологи працюють з сертифікованими косметологічними засобами ізраїльської фірми «CHRISTINA».

Хочете зробити подарунок? В медичному центрі Ви можете придбати подарунковий сертифікат на SPA процедури.

Ми працюємо для Вас кожен день з 9.00 до 20.00.

Багато працюєте і не маєте часу на себе?

Ми складемо індивідуальний план відвідування в зручний для Вас час.

Будемо раді бачити Вас в нашому медичному центрі «О.С.А.».

 

Акція!

Встановлення 1 металокерамічної коронки : з купоном за 299 грн. Необхідно доплатити 1150грн . В медичному центрі . В сумі ви отримуєте послугу за 1499 грн. Замість 2060грн.

Встановлення 2 металокерамічних коронок : з купоном за 499грн. Доплачує те 1850грн.,  зрештою  ви отримуєте послугу за 2349грн., замість 4120грн.

Встановлення 3 метало керамічних коронок: з купоном за 699 грн. Необхідно доплатити 2550 грн.зрештою ви отримуєте послугу за3249 грн. Замість 6180 грн.

Встановлення 4 металокерамічних коронок : з купоном за 799 грн. Необхідно доплатити 3150грн.  В результаті ви отримуєте послугу за 3949 грн. Замість 8240грн. Детальніше...

 

Весняні акції!

Минули новорічні свята... Всі живі, всі здорові?

У нас є чудова новина! Весна не за горами! А з нею знов купа свят наближається. Які ж свята без подарунків?

Тримайте весняний календар акцій від медичного центру ОСА:

Детальніше...
 

В медичному центрі ОСА розроблена власна соціальна програма

Детальніше...
 

Акція "В мій День народження"

Розпочинаємо  постійну Акцію "В мій День народжння" - Вам надається:

1.Знижка 10% на терапевтичне, хірургічне лікування та профілактичні маніпуляції. Знижка надається в день надання послуги та діє на протязі всього місяця, в який ви народились (наявність паспорту обо'язкова)

2.Знижка 50% цілий тиждень до Дня народження на гігієнічну чистку зубів.

Зустрічайте День народження з білосніжною посмішкою!

 
Сторінка 1 з 6
Ви тут: Головна