Медичний центр О.С.А.

3d екскурсія по закладу

3d екскурсія по закладу

Випадкові фото

Майбутнім матусям на замітку

Стоматологічні захворювання є найрозповсюдженіша патологія серед населення. Найбільш вразливими є діти і вагітні жінки. Профілактика – це запорука здоров'я. Всі про це знають, але навіть лікарі не завжди можуть запропонувати своїм пацієнтам систему заходів стосовно запобігання захворювань.

В медичному центрі «О.С.А.» діти та вагітні — особливі пацієнти, тому до них особливий підхід. Вагітні жінки вимагають догляду і лікування так само, як і інші категорії населення. Усталений міф про заборону лікування в цей період не має ніяких підстав.

Першим кроком в підготовці до народження дитини є турбота про здоров’я матері на протязі всього періоду вагітності. Відвідати стоматолога необхідно як мінімум двічі за весь період вагітності, на початку і в середині другого триместру. Це допоможе запобігти багатьом захворюванням і уникнути несприятливого впливу на плід. Основним профілактичним заходом незалежно від віку і стану зубів є професійна гігієна порожнини рота, яка полягає у видаленні м'якого зубного нальоту та зубного каменю, які утворюються внаслідок незадовільної особистої гігієни. Для Вас буде складена індивідуальна програма гігієни і профілактики. Якщо жінка не відвідувала раніше стоматолога, то до вагітності або на перших місяцях необхідно пройти огляд у стоматолога і вилікувати всі зуби майбутній мамі і бажано майбутньому батькові теж, бо інфекції при тісному контакті (поцілунки) передаються на слизисту партнера, а при не вилікуваних зубах одного з партнерів постійно піддають цьому впливу здорові зуби другого.

Під час вагітності відбуваються зміни у гормональному статусі, які призводять до збільшення кількості зубного нальоту. Якщо цей наліт вчасно не видаляти, він може спричинити гінгівіт – червоні, набряклі ясна, які схильні до кровотеч, запах з рота і біль. Це так званий гінгівіт вагітних, який властивий майже всім вагітним і зазвичай виникає у другому триместрі. Ситуація погіршиться, якщо на момент вагітності Ви вже страждали на гінгівіт. У вирішенні всіх цих проблем майбутнім та годуючим мамам допоможуть лікарі медичного центру «О.С.А.». Використовуючи Систему Vector фірми Dürr Dental (ФРН) безболісним способом вагітні жінки зможуть вилікувати гінгівіт, а також пародонтит. Вам підберуть безпечне знеболення, складуть програму лікувальних та профілактичних заходів одними з яких є фторування зубів. Фторування застосовується на початкових стадіях карієсу для зміцнення емалі зубів. Цю процедуру ми можемо проводити в медичному центрі шляхом нанесення на чутливі зуби фтор-лаку або за бажанням пацієнта в домашніх умовах. Для цього виготовляється індивідуальна капа, яка заповнюється гелем з фтором і одягається на ніч. Зручність цього методу, що капу можна використовувати повторно. Також використовується капа для лікування гінгівіту вагітних.

Коли питання про догляд за ротовою порожниною і ризики не вилікуваних зубів ми вияснили, то невиясненим залишається правильність вибору лікаря-стоматолога і клініки в цілому. На сьогоднішній день при розмаїтості стоматологічних послуг практично любу жінку буде хвилювати яким чином процес лікування може вплинути на майбутню дитину і які можливі ризики при цьому.

Куди піти лікуватися і як не помилитися у своєму виборі? Які критерії, на які треба орієнтуватися при виборі клініки? Не варто керуватися принципом як при виборі магазина, «найближча клініка» не завжди пропонує якісну допомогу за розумну ціну. Час зекономлений на дорогу, може обернутися пізніше непередбаченими ускладненнями й відповідно додатковими витратами. Справжніх професіоналів можна знайти не тільки в приватній клініці, а й у скромному кабінеті державної медустанови. Але забезпечити якісний підхід у лікуванні в поліклініках, що живуть на держзабезпеченні не так просто. Адже стоматологія в сучасному виконанні – це не тільки вмілі руки лікаря, але й багатофункціональне устаткування плюс новітні матеріали й препарати. Як можна, вперше зайшовши в клініку, оцінити її рівень? Існує кілька ознак, що визначають професійний підхід до лікування зубів. Всюди чистота і порядок, при вході в кабінет вам запропонують одягнути одноразові пластикові бахіли. Робота з одним пацієнтом проводиться “в чотири руки” – лікарю допомагає асистент. Кожна стоматологічна установка оснащена спеціальними пристосуваннями – портативним слюновідсосом і пилососом. У клініці використовується надійна система захисту пацієнта й лікаря від інфекцій (гепатиту, СНІД і інших), сучасні способи дезінфекції інструментарію й одноразові шприци. Лікар і асистент працюють у одноразових рукавичках, масках, іноді – в захисних окулярах. Практично всі види робіт виконуються із застосуванням місцевого знеболювання: Вам не запропонують “трішки потерпіти”. Усі стоматологічні маніпуляції обумовлюються в письмовому договорі, а на послуги надається гарантія. Гарантійні зобов'язання на пломбу строком менше року (або більше п'яти років) повинні Вас насторожити. Лікар не ухиляється від відповіді на питання пацієнта щодо можливостей клініки. У закладу є ліцензія на той вид робіт, що вам необхідний. Майте на увазі, що ліцензію потрібно вміти прочитати: скажемо, лікування карієсу визначається терміном “терапія”, виправлення прикусу – “ортодонтія”. Тому найкраща рекомендація – не голосна реклама, а число пацієнтів, що користуються послугами з року в рік. Клініка, яка відповідає цим вимогам ніколи не відмовить вагітній жінці і надасть всі необхідні стоматологічні послуги в необхідному обсязі.

Крім стоматології в медичному центрі «О.С.А.», досвідчений лікар-масажист допоможе Вам в післяпологовий період відновити і зміцнити свою форму, а лікар-косметолог в разі проблем зі шкірою обличчя і тіла використовуючи професійні засоби фірми Christina” (Ізраїль).

З радістю чекаємо на Вас за адресою:

м. Чернівці, вул. Л. Кобилиці, 22.

Тел.: (0372) 57-75-81.

 
Ви тут: Головна Новинки та акції Майбутнім матусям на замітку