Медичний центр О.С.А.

3d екскурсія по закладу

3d екскурсія по закладу

Випадкові фото

Герметизація фісур як профілактика карієсу в дитячій стоматології

Карієс – це патологічний інфекційний процес, який виникає після прорізування зубів. Це захворювання дуже поширене. По даним ВООЗ 60-90% дітей в усьому світі потерпають від карієсу зубів. Для профілактики цього захворювання більшість з нас проводять стандартну гігієну порожнини рота. Але для того, щоб Ваші діти були в безпеці перед карієсом, в Медичному центрі «О.С.А.» лікарі-стоматологи проведуть герметизацію фісур – найбільш ефективний засіб захисту від карієсу І класу.

 

Фісури – борозенки та канавки на жувальній поверхні великих і малих кореневих зубів. Вони є найбільш частим джерелом первинного і вторинного карієсу. В основу методу герметизації фісур покладений принцип виключення контакту вуглеводів і мікроорганізмів порожнини рота з емаллю фісур. Герметизацію проводять спеціальними герметиками (сіланти). Процедуру лікар починає з ретельної очистки зубів щіткою та пастою. Далі фісури заповнюються герметиком, який під дією спеціальної лампи через 40сек. твердіє.

Що дає така процедура? По-перше, надійний захист зубів від карієсу: виключається потрапляння їжі і бактерій під герметик. По-друге, зупинка карієсу на початкових стадіях: герметик перериває доступ речовин необхідних мікрофлорі, в результаті бактерії перестають розмножуватись і патологічний процес зупиняється. По-третє, якщо зуб вже лікований і на ньому стоїть пломба, то герметик є додатковим засобом механічної фіксації пломби, таким чином продовжує термін її служби. По-четверте, герметик також насичує тканини зуба фтором, зміцнює зубну емаль.

За даними ряду авторів в такий спосіб забезпечується зниження приросту карієсу на 90-95%.

Герметик – це перший великий крок у захисті зубів Вашої дитини від карієсу. Спеціалісти Медичного центру «О.С.А.» впевнені, що зайнявшись своєчасно профілактикою, яка буде запобігати карієсу і його численним ускладненням, батьки зможуть суттєво заощадити на лікуванні зубів свої дітей. Адже вартість герметизації фісур на один зуб приблизно в 2-3 рази дешевше ніж лікування карієсу! Для дітей це є шанс взагалі не дізнатися, що таке є стоматологічний бор.

В Медичному центрі «О.С.А.» рекомендують проводити також герметизацію фісур в молочних зубах. В цей період карієс і його ускладнення більш небезпечні, тому що молочні зуби по причині низької мінералізації емалі більш чутливі до карієсу, ніж постійні.

Шановні батьки! Профілактика – це завжди безболісно і дешевше, ніж лікування.

 
Ви тут: Головна Новинки та акції Герметизація фісур як профілактика карієсу в дитячій стоматології