Медичний центр О.С.А.

3d екскурсія по закладу

3d екскурсія по закладу

Випадкові фото

Косметолог чи дилетант?

Чи може сучасна жінка обійтися без послуг професійного косметолога? Проживаючи в сучасних умовах, точно, не може. Погана екологія, тютюнопаління, алкоголь, стреси, їжа з ГМО, сидячий спосіб життя, постійна робота за комп’ютером, щоденні стреси, недосипання… Щоб добре виглядати, однією домашньою косметикою та бабусиними рецептами не обійдешся. А вже після тридцяти косметолог просто необхідний – маски, пілінги, антивіковий догляд – всі ці процедури потрібно робити лише у професіонала. На сьогоднішній день важко знайти грамотного спеціаліста.Багато хто приходить на прийом до лікаря-косметолога після рекомендацій подруг та знайомих. Однак далеко не всі питають у лікаря про його диплом чи сертифікат, що підтверджують його професійність. А даремно. На практиці косметологом може себе вважати будь-яка людина, що закінчила двомісячні курси. Першокласними майстрами не народжуються, а стають завдяки тривалому навчанню, постійному підвищенню кваліфікації, стажуванню. Про якість послуг косметолога засвідчують:


- вища медична освіта, сертифікати про навчання, про закінчення відомих курсів, крім цього важливо, щоб людина, яка збирається зробити вам будь-які процедури, могла відповісти на ваші питання і пояснити, яким чином діє косметика, котру вона збирається застосовувати;


- варто звернути увагу на умови, приміщення, в яких вас приймає косметолог. Адже не всі спеціалісти дотримуються навіть найпростіших санітарних умов праці, винаймаючи підвальні та напівпідвальні приміщення з підвищеною вологістю, що взагалі заборонено санстанцією. Кабінет повинен бути просторим, світлим, охайним, відповідати усім вимогам СЕС;


- ціни на послуги повинні бути відповідні - хороший спеціаліст – це спеціаліст, якого потребують завжди, він відомий, працює тільки за індивідуальними схемами і якісною професійною косметикою, і його послуги не можуть коштувати дешево.


На жаль, сьогодні велика вірогідність потрапити до дівчини, яка ще вчора продавала пиріжки на базарі, а зараз після курсів у місцевій перукарні носить горде ім’я «косметолог». Але при цьому не має жодних уявлень про анатомічні та фізіологічні особливості організму, про правила асептики та антисептики, працюючи з трьома баночками крему, які нібито підходять всім .


Медичний центр «ОСА» - ваш шлях до краси та здоров'я. Тут вас зустрінуть завжди з посмішкою, а комфортна та затишна обстановка сприяє гармонії душі і тіла.


Ми вміємо втілювати мрії в реальність, підкреслюючи Вашу природну красу й створюючи ідеальний гармонічний образ. Для цього ми використовуємо як методики, що давно й добре себе зарекомендували, так і революційні винаходи вчених в області косметології. Наш косметологічний кабінет - центр поєднання найсучасніших косметологічних і оздоровчих технологій: ми піклуємося не тільки про зовнішній вигляд, але й внутрішній стан організму, адже справжня краса може бути тільки в здоровому тілі.


 
Ви тут: Головна Новинки та акції Косметолог чи дилетант?