Медичний центр О.С.А.

3d екскурсія по закладу

3d екскурсія по закладу

Випадкові фото

Новини

Протезування зубів без обпилювання в медичному центрі "О.С.А."

Медичний центр «О.С.А.» надає нову можливість збереження здоров’я протезування зубів без обпилювання сусідніх.

У відповідь на традиційне протезування зубів, лікарі медичного центу «О.С.А.» пропонують альтернативний метод відновлення зубного ряду. Він дозволяє формувати відсутній зуб, не обпилюючи сусідні – здорові зуби. За допомогою цієї технології лікування значно зменшується травма здорових тканин і забезпечується якісне протезування зубів.

Детальніше...
 

Косметолог чи дилетант?

Чи може сучасна жінка обійтися без послуг професійного косметолога? Проживаючи в сучасних умовах, точно, не може. Погана екологія, тютюнопаління, алкоголь, стреси, їжа з ГМО, сидячий спосіб життя, постійна робота за комп’ютером, щоденні стреси, недосипання… Щоб добре виглядати, однією домашньою косметикою та бабусиними рецептами не обійдешся. А вже після тридцяти косметолог просто необхідний – маски, пілінги, антивіковий догляд – всі ці процедури потрібно робити лише у професіонала. На сьогоднішній день важко знайти грамотного спеціаліста.


Детальніше...
 

Лікування захворювань пародонту

Близько 80% населення спостерігають у себе кровоточивість ясен при їді і чистці зубів, запах з рота, розхитаність зубів, біль і набряк ясен. Все це є симптоми дуже серйозного захворювання - пародонтиту. Підступність цієї хвороби полягає в тому, що вона проходить без особливих клінічних проявів. Мало людей у побуті звертають особливу увагу на ці симптоми, в кращому випадку користуються лікувальними зубними пастами, які їм порадять в аптеці, жувальними гумками чи освіжувачами рота. За кваліфікованою порадою за лікуванням пародонтиту ми звернулися до фахівців медичного центру «О.С.А.».

Детальніше...
 

Знижки

У нашій клініці діє система чесних знижок:

Детальніше...
 

Прийміть вітання від О.С.И.

 
Сторінка 5 з 6
Ви тут: Головна Новинки та акції