+380 372 57 75 81 +380 99 604 40 15
oca_dental@ukr.net
Я чоловік чи ні!

"Я чоловік чи ні!" Так! Ти чоловік!
Але ти не думав, що іноді це ствердження тобі шкодить? Давай подивимось, як це впливає, наприклад, на твоє стоматологічне здоров'я.
Не секрет, що стоматологів чоловіки бояться більше, ніж жінки. І коли тобі треба піти до лікаря, в тебе з'являється ще один страх ...

"А якщо Лікар побачить, що мені страшно. Я чоловік чи ні !"

По-перше, страх це нормально, він притаманний всім істотам. По друге... Давай боятися разом :) Ти ж чоловік і ми з цим впораємося!

Ну а якщо ти таки вирішиш боятися на одинці і будеш під час того, як болить зуб, казати собі,"Ти чоловік чи ні, терпи!", то тебе чекають ускладнення. Це як невчасно поміняти масло в двигуні твого улюбленого авто. Уявляєш наслідки? Отож саме тому ускладнень перебігу хвороб у чоловіків значно більше, чим у жінок.

Жінки, доречі, частіше відвідують стоматолога, бо їм важлива краса. А що ж до чоловіків? "Я ж чоловік! Навіщо мені крем на обличчя, манікюр, рівні та здорові зуби?" Ну трошки ти вже не в тренді. Вимоги до зубної естетики в умовах пандемії при роботі на віддаленні виросли в рази і серед чоловіків. Зніми себе на камеру. Все сподобалось? Ні? То не проблема, естетична стоматологія нам у поміч.Це точно підніме твою самооцінку і вирівняє емоційний стан.

Доречі, про твої емоції. Чоловіки не можуть собі дозволити бурхливий прояв емоцій. "Я чоловік! Маю стримувати себе!" А куди діватись негативу? "Аж вилиці ходять" в тебе при стресі. Вони то ходять, а зуби стираються. А ще ж ти в зал ходиш, залізо тягаєш. І зуби стискаєш міцно міцно, без капи, звичайно. І маємо дисонанс. Ти чоловік у повному розквіті сил, а зуби в тебе дрібонькі, як у дуже літнього дідуся. Я дам поради, що робити, а чого ні.

І на останок. Ти ж чоловік ! Якій ж чоловік без особистого життя.? А чому тоді чоловіки частіше нехтують гігієною порожнини рота, рідше за жінок роблять професійну чистку? Хочу тобі сказати, що подих теж має значення в особистому житті.
Всі ці проблеми не проблеми. Я хочу тобі це довести.

Чоловічі дні у стоматолога. Приходь. Ти ж чоловік !!!

< Назад